O mnie

Videofilmowaniem i fotografiką zajmuję się już od 2000 roku. Na początku traktowałem to jako hobby i wykonywałem amatorskie produkcje na potrzeby własne i znajomych. Z czasem stało się to moim zawodem.

Przez ten czas  doskonaliłem swój warsztat pracy oraz zapoznawałem się z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Wiedza oraz  doświadczenie zdobyte w pracy zawodowej pozwoliły mi na rozpoczęcie samodzielnej działalności w branży foto – video.

Realizuję filmy z imprez okolicznościowych (śluby, komunie, studniówki itp.) a także reportaże, filmy promocyjne i spoty reklamowe. Na swoim koncie mam już setki zrealizowanych projektów i tyle samo zadowolonych klientów. Realizowałem materiały dla telewizji regionalnych a także pracowałem w telewizji kablowej jako grafik i specjalista od reklamy.

W czerwcu 2013 uzyskaliśmy koncesję na nadawanie programu lokalnego. Obecnie realizujemy program pod nazwą „Telewizja Miejska Stalowa Wola” i nadajemy w sieci Multimedia Polska. Nasz program oglądają widzowie w dwóch województwach, w czterech miastach, tj. w Stalowej Woli, Nisku, Janowie Lubelskim, Rudniku nad Sanem oraz na stronie: tvmstalowawola.pl

Zapraszam do korzystania z moich usług – z pewnością będziecie Państwo zadowoleni.